Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
Прикарпатці за місяць купили нових авто на 3 мільйони доларів – рейтинг моделей
Прикарпатці за місяць купили нових авто на 3 мільйони доларів – рейтинг моделей
У серпні в Івано-Франківську та області зареєстрували 100 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні склала 3 мільйони доларів.

Серед марок лідером продажів став французький бренд Renault. На Прикарпатті зареєстрували 30 автомобілів цієї марки на суму 480 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Toyota і Volkswagen, – повідомляє Панорама Прикарпаття з посиланням на сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Toyota RAV4 і Renault Sandero.

Серед усіх зареєстрованих авто 76% склали кросовери. 28% – з дизельними двигунами, а середній об’єм мотора становив 1,9 тисячі сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж серпня в Україні зареєстрували 7 тисяч нових машин. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 210 мільйонів доларів США. Серед цих авто – 5 тисяч кросоверів, що складає майже 75% від загального обсягу авторинку. Українці купували і машини преміум-сегменту: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GT AMG, п’ять Porsche 911 та вісім електромобілів  Porsche Taycan.

Нагадаємо, у липні в Івано-Франківську та області зареєстрували 120 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні тоді становила 3,5 мільйони доларів.

Все новости от: panorama.if.ua

Поделиться:

Наши мобильные приложения:

Просмотров: 4005
Опубликовано: 23.09.20