Dark mode


A+ | Скинути | A-
Лідер у 83 країнах та рекордсмен з переглядів: серіал Венздей б’є рекорди Netflix
Лідер у 83 країнах та рекордсмен з переглядів: серіал Венздей б’є рекорди Netflix
Новий серіал Венздей б’є рекорди з переглядів. Проєкт про одного з героїв родини Аддамсів став лідером за годинами переглядів серед англомовних серіалів на Netflix.

За заявами стрімінгової платформи, з 21 по 27 листопада серіал зібрав 341,2 мільйона переглядів, обійшовши навіть четвертий сезон Дивні дива. Проєкт про підлітків зумів зібрати лише 335 млн годин.

Серіал Венздей також лідирує у чартах у 83 країнах. Втім, перевершити Гру в кальмара не вдалося – лідер утримує показник 571 млн переглянутих годин.

Нагадаємо, що серіал вийшов лише 23 листопада, але отримав позитивні оцінки як від критиків, так і від глядачів. На агрегаторі IMDb красується оцінка 8,5 бала з 10.

Шоу зосередило свою увагу на дівчинці Венздей, доньки всім відомих Гомеса та Мортіші Аддамс – вони відправляють її до закритої школи, де вона знаходить своє місце серед незвичайних однолітків. Також юна дівчинка принагідно розгадує таємниці міста та загадкові вбивства, які відбуваються у лісі невідомим чудовиськом.Примітно, що Netflix не забули про актрису Крістіну Річчі, яка 30 років тому грала юну Венздей у знаменитому фільмі Сімейка Аддамс 1991 року. Вона з’явилася образі вчителя у шкільництві.

Втім, далеко не завжди стримінгова платформа все виходить з першого разу. Нещодавно Netflix назвав князя Ярослава Мудрого королем північної Росії. Після обурення українців, сервіс оперативно виправив помилку.

Читайте

На Netflix вийшов містичний серіал 1899 від творців Пітьми

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 5855
Опубліковано: 30.11.22