Dark mode


A+ | Скинути | A-
Україна продовжить витісняти РФ зі своєї території і взимку – Остін
Україна продовжить витісняти РФ зі своєї території і взимку – Остін
Успіх України у війні проти Росії залежить від того, як вона використає та синхронізує відправлене країнами Заходу озброєння.

Про це повідомив на брифінгу міністр оборони США Ллойд Остін.

– У такому конфлікті, як цей, немає зброї, яка могла б стати чарівною паличкою. Все залежить від наданих військових можливостей та їх інтеграції (з уже наявними озброєннями, – Ред.), чи йде мова про F-16, HIMARS чи про щось інше: все залежить від того, як ви використовуєте ці можливості та синхронізуєте їх для досягнення потрібного ефекту на полі бою, – зазначив він.

За словами Остіна, Україна вже завдала окупантам серйозних збитків, і Росії знадобиться значний час, щоб оговтатися. Зокрема, нашим захисникам уже вдалося повернути 50% окупованої території та відігнати Чорноморський флот від своїх берегів.

– Це жорстка, виснажлива боротьба, і такою вона буде і в майбутньому, – додав глава Пентагону.

Остін зауважив, що США очікують, що Україна продовжуватиме витісняти РФ зі своєї території і в зимовий період, як про це вже неодноразово заявляв президент Володимир Зеленський.

Крім того, міністр уточнив, що українські військові готові до зими.

– Я думаю, вони (українські сили, – Ред.) готові до бойових дій узимку, і, звісно, вони виконали велику роботу минулого року, – сказав Остін.

Міністр додав, що оголошений раніше США останній пакет військової допомоги на $100 млн, зокрема, включає зимове спорядження.

– Так що так, у них є всі засоби, які їм будуть потрібні, щоб домогтися успіху в боях взимку. І я думаю, я згоден із президентом Зеленським, що правильне рішення – це продовжувати тиснути, вести боротьбу з ворогом, – заявив Остін.

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 11725
Опубліковано: 20.11.23