Dark mode


A+ | Скинути | A-
Хусити показали захоплення судна Galaxy Leader
Хусити показали захоплення судна Galaxy Leader
Фото: Єменські військові ЗМІ

Єменські хусити заявили, що їхньою ціллю будуть усі судна, що мають хоча б якийсь стосунок до Ізраїлю.

Єменські хусити опублікували відео захоплення судна Galaxy Leader із міжнародним цивільним екіпажем у Червоному морі. Про це повідомляє телеканал Al Arabiya в соцмережі Х в понеділок, 20 листопада.

За словами речника підтримуваних Іраном хуситів Ях’ї Сареа, їхньою ціллю будуть усі судна, що мають хоча б якийсь стосунок до Ізраїлю.

Хусити опублікували в Х відео захоплення судна Galaxy Leader, де видно, як на судно сідає гелікоптер з озброєними бойовиками.

“Сцени якісної військової операції єменських військово-морських сил на ізраїльському кораблі, контроль над ним і доставлення до єменського узбережжя 19 листопада 2023 року”, – йдеться в повідомленні.

مشاهد للعملية العسكرية النوعية للقوات البحرية اليمنية على السفينة الإسرائيلية والسيطرة عليها واقتيادها إلى الساحل اليمني – 19-11-2023م pic.twitter.com/xukot1li7g

— الإعلام الحربي اليمني (@MMY1444) November 20, 2023

Нагадаємо, єменські хусити захопили вантажне судно Galaxy Leader із міжнародним цивільним екіпажем у Червоному морі. Судно йшло під прапором Багамських островів.

Додамо, що недавно американський есмінець Thomas Hudner перехопив над Червоним морем безпілотний апарат, запущений із Ємену.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS Джерело

Всі новини від: 1news.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 15798
Опубліковано: 20.11.23