Dark mode


A+ | Скинути | A-
У Росії за гроші Газпрому проведуть тенісний турнір – WTA ганебно самоусунулись
У Росії за гроші Газпрому проведуть тенісний турнір – WTA ганебно самоусунулись
Росіяни, які давно використовують спорт у пропагандистських цілях, оголосили про проведення виставкового турніру у Санкт-Петербурзі 1-3 грудня.

Він не пов’язаний із WTA, але тенісистки з рейтингу Жіночої тенісної організації, а також із чоловічого туру ATP візьмуть у ньому участь. Ба більше, спонсором цього дійства виступить російський Газпром.

Як відреагували в WTA

Жіноча тенісна асоціація (WTA) не збирається застосовувати санкції до тенісистів, які заявлені на виставковому турнірі Northern Palmyra Trophies у Росії, хоча й не підтримує його проведення.

— Ця подія не пов’язана з WTA, і WTA не підтримує її проведення. Гравці беруть участь у турі WTA як індивідуальні учасники і на власний розсуд, а також можуть брати участь у показових виступах без штрафних санкцій у період міжсезоння, – заявили в керівному органі жіночого тенісу.

Газета The Guardian зазначила, що представники Асоціацією тенісистів-професіоналів (ATP) не відповіли на запит про коментарі.

Відомо, що у турнірі в Росії візьмуть участь казахська тенісистка Юлія Путінцева, росіянки Анастасія Потапова і Вероніка Кудерметова, італійка Жасмін Паоліні. Серед чоловіків заявлені: росіянин Карен Хачанов, іспанець Роберто Баутіста Агут і француз Адріан Маннаріно, серб Ласло Дьєре.

Читайте також

Ексдругу ракетку світу оштрафували на майже €500 тис. за домашнє насильство

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 15114
Опубліковано: 28.11.23