Dark mode


A+ | Скинути | A-
Помаранчеве серце: дружина Ракіцького присвятила пісню вболівальникам Шахтаря
Помаранчеве серце: дружина Ракіцького присвятила пісню вболівальникам Шахтаря
Співачка та дружина футболіста донецького Шахтаря Ярослава Ракіцького Ольга Ракіцька випустила кліп на пісню Помаранчеве серце, яку присвятила вболівальникам гірників.

Назва пісні є відсиланням до одного з інтерв’ю її чоловіка, який якось заявив, що його серце помаранчеве. тобто таким, що навіки належить Шахтареві. Ракіцький є вихованцем клубу з Донецька.

Кліп Ольги Ракіцької Помаранчеве серце

У зніманнях відеороботи взяли участь вболівальники Шахтаря та сама Ракіцька. Також у відеороботі присутні кадри з матчів донецької команди та вболівальників на стадіоні.

У кліпі демонструються фірмові шахтарські молотки та стяги клубу.

Також є кадри з вболівальниками Шахтаря із багатьох країн, зокрема, Канади, України, Туреччини, Чехії, США тощо.

— Мені важко змиритися, що Шахтар вже 9 років не має можливості грати домашні матчі на рідному стадіоні, та я, як і усі вболівальники, пам’ятаю ті чудові часи на Донбас-Арені, коли кожен похід на матч був справжнім святом! Зараз нас всіх розкидало містами і країнами, але мені дуже хотілося завдяки пісні обʼєднати нас усіх, адже де б ми не були, серцем ми все одно разом!, — розповіла Ракіцька.

Зазначається, що головна мрія Ракіцької – це разом із вболівальниками виконати пісню Помаранчеве серце на українській Донбас-Арені. Останнім кадром відео є вигляд Донбас Арени та підпис: Ми обов’язково повернемося.

Нагадаємо, Ракіцький з 2019 року грав за пітерський Зеніт, але після повномасштабного вторгнення Росії в Україну розірвав контракт з клубом. Згодом він повернувся у Шахтар.

У травні 2023 року Ракіцький вперше прокоментував російський етап своєї кар’єри. Він сказав, що 24 лютого розставило все по місцях – в один день усі зрозуміли, що в нас, у цивілізованого світу немає нічого спільного з Російською Федерацією.

Читайте також

Ракицький дуже багато допомагає ЗСУ. Ніколи не чув від нього “ні” – ексфутболіст Алієв

Фото: Ольга Ракіцька

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 13075
Опубліковано: 28.11.23