Dark mode


A+ | Скинути | A-
МО впровадило нові стандарти НАТО
МО впровадило нові стандарти НАТО
Запровадження стандартів НАТО у складові сектору безпеки та оборони – пріоритетне завдання для України на шляху до членства в НАТО.

Протягом жовтня-листопада 2023 року в Міністерстві оборони та Збройних Силах України запроваджено ще чотири стандарти НАТО. Про це повідомляє Міноборони.

Серед запроваджених стандартів:

Освіта та підготовка з проведення операцій в урбанізованому середовищі (здійснення стандартизованої підготовки під час підготовки до ведення бойових дій у великих населених пунктах)

Тактика, методи та процедури повітрянодесантних операцій НАТО (забезпечення командирів та їх штабів керівництвом щодо планування, координації та виконання повітрянодесантних операцій)

Проведення сухопутних тактичних дій (забезпечення керівництвом щодо планування та виконання заходів і завдань зі стабілізації обстановки, які можуть виникати в рамках будь-якої операції та в межах будь-якої кампанії)

Повітряні та космічні операції (стосується спільної доктрини, на основі якої можуть бути сформульовані стандартні процедури застосування спроможностей щодо дій в аерокосмічному просторі під час об’єднаних операцій).

Також повідомляється, що наразі в Міноборони та ЗСУ запроваджено 280 стандартів НАТО: 174 – в рамках Цілей партнерства Україна-НАТО (першочергові стандарти НАТО); 106 – так званих “ініціативних”, що впроваджуються Україною поза Цілями партнерства.

У Міноборони зазначили, що загалом в Альянсі існує 1135 стандартів – тобто, в Міноборони та ЗСУ вже запроваджено чверть від загальної кількості (24,6%). Ще в лютому 2023 року налічувалося лише 77 стандартів, запроваджених в рамках Цілей партнерства, але повномасштабна війна не зупинила процесу інтеграції України в Північноатлантичний простір.

Нагадаємо, Кабмін затвердив документ, що має наблизити стандарти НАТО в Україні в плані декларування військової техніки.

Як повідомлялося, 12 тисяч військових з України пройшли навчання за стандартами НАТО.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS Джерело

Всі новини від: 1news.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 12081
Опубліковано: 28.11.23