Dark mode


A+ | Скинути | A-
В Індії врятували робітників, які понад два тижні були заблоковані у тунелі
В Індії врятували робітників, які понад два тижні були заблоковані у тунелі
Фото: Uttarkashi District Information Officer

В Індії врятували усіх робітників із заблокованого тунелю

У рятувальній операції брали участь понад 200 осіб, а також долучилися армія та авіація, команда з ліквідації наслідків стихійних лих та іноземні експерти.

В Індії врятували всіх робітників, які після зсуву впродовж 17 днів були заблоковані у тунелі Сілк’яра-Баркот. Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що першого чоловіка було визволено ввечері 28 листопада. У рятувальній операції, що тривала понад 400 годин, брали участь понад 200 осіб, а також долучилися армія та авіація, команда з ліквідації наслідків стихійних лих та іноземні експерти.

Заблоковані робітники отримували кисень, їжу, воду та ліки через водопровідну трубу, впродовж 17 днів з ними підтримувався постійний контакт.

Як повідомляється, наприкінці минулого тижня рятувальній команді вдалося пробурити майже 50 метрів завалів, а коли залишалося пройти ще приблизно 12 метрів, бур зламався. Фахівцям усе ж вдалося пробурити останні 12 метрів і дістатися до людей.

Тунель Сілк’яра-Баркот не мав аварійного виходу і був побудований через геологічний розлом. Національному управлінню автомобільних доріг Індії доручено перевірити 29 інших тунелів, які споруджуються по всій країні.

Нагадаємо, 12 листопада в індійському штаті Уттаракханд обвалився гірський тунель після зсуву ґрунту, 41 робітник опинився у пастці.

Також повідомлялося, що у Індії автобус перекинувся вниз крутим схилом приблизно на 200 м. Загинули 38 людей.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS Джерело

Всі новини від: 1news.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 12510
Опубліковано: 28.11.23