Dark mode


A+ | Скинути | A-
Французька стрибунка із жердиною дістала моторошну травму ноги на ЧС у Глазго
Французька стрибунка із жердиною дістала моторошну травму ноги на ЧС у Глазго
Французька стрибунка з жердиною Марго Шевр’є зламала ногу під час чемпіонату світу з легкої атлетики-2024 у приміщення, що триває у шотландському Глазго.

24-річна спортсменка травмувалася під час спроби взяти висоту 4,65 метра. Після стрибка вона невдало приземлилася та впала у яму, куди спортсмени ставлять жердину, а не на мати.

Медики надали їй кисень та евакуювали на ношах зі стадіону до лікарні. Через інцидент змагання у стрибках з жердиною призупинили на 15 хвилин

Марго Шевр’є пізніше повідомила, що лікарі діагностували у неї відкритий перелом таранної кістки стопи. Перша операція запланована на 3 березня, а наступну проведуть вже у Франції.

Margot Chevrier évacuée sur civière avec une grosse attelle à la jambe gauche. Après avoir engagé son premier essai à 4.65m, elle a fait un retour piste et s’est laissée retomber doucement dans le butoir. Bloquée, les secouristes sont venus l’aider. Le concours a été arrêté 15′ pic.twitter.com/7l3VXWSHJ3

— Annabelle Rolnin (@AnnabelleRolnin) March 2, 2024

Тренер Грант Браун сказав, що після жахливого падіння у Шевр’є “стирчала кістка”, що спричинило затримку змагань. Французька федерація легкої атлетики зазначила, що спортсменка дістала відкритий перелом таранної кістки.

Французка прагнула відібратися на Олімпійські ігри-2024. Взимку вона подолала планку у 4,66 метри та прагнула стрибнути на 4,73 аби потрапити до рейтингу.

Скриншот: Instagram/Марго Шевр’є

Втім, попри жахливу травму, вона не втрачає надії. На своїй нозі вона написала маркером: Париж-2024, я стрибну.

Коли змагання у стрибках із жердиною поновилися, то за його результатами титул чемпіонки світу виборола британка Моллі Каудері. Друге місце посіла новозеландка Еліза Маккартні, а бронза дісталася Кеті Мун зі США.

Джерело: Le Monde

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 13511
Опубліковано: 03.03.24