Dark mode


A+ | Скинути | A-
Син Андрія Шевченка отримав українське громадянство
Син Андрія Шевченка отримав українське громадянство
Крістіан Шевченко, 17-річний син президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка, отримав українське громадянство.

Про це повідомило видання Sport.ua, зазначивши, що процедура тривала менше двох місяців.

Крістіан Шевченко отримав паспорт України

Таким чином, тепер син Шевченка може виступати за юнацькі збірні України. Але перед цим треба пройти реєстрацію футбольного громадянства Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

Видання також пише, що головний тренер юнацької збірної України U-19 Дмитро Михайленко розраховує на Крістіана Шевченка та бачить на позиції вінгера.

Сам Михайленко у коментарі Tribuna.com сказав, що йому відомо про отримання українського громадянства сином Шевченка і заявив, що планує викликати гравця на найближчі матчі юнацької команди.

– Так, плануємо. Я на контакті з тренерами, з аналітиками Вотфорда. Дивився останні три гри його. У нього дуже гідний рівень, тому плануємо його викликати, – сказав Михайленко.

Крістіану Шевченку 17 років. Він грає в академії англійського Вотфорда у командах U-17 та U-18, а також вже встиг дебютувати за U-21.

20-26 березня має відбутися елітраунд для збірної України. Перше тренування має відбутися 16 березня. За регламентом змагань, заявка має бути сформована за 2 тижні.

У лютому Міністерство молоді та спорту опублікувало затверджені зміни до складу футбольних збірних команд України на 2024 рік. У резервному списку команди U-19 був Крістіан Шевченко.

Фото: Вотфорд, Андрій Шевченко

Всі новини від: fakty.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 11200
Опубліковано: 04.03.24