Dark mode


A+ | Скинути | A-
NAVI здобули перемогу над Vitality та вперше з 2022 року пробилися у півфінал IEM Atlanta 2026
NAVI здобули перемогу над Vitality та вперше з 2022 року пробилися у півфінал IEM Atlanta 2026
Сенсаційна перемога: NAVI обігрують Vitality у чвертьфіналі IEM Atlanta 2026

У ніч на суботу, 16 травня, відбувся чвертьфінал престижного турніру з Counter-Strike 2 – IEM Atlanta 2026, у якому змагалися українська команда Natus Vincere та французька Vitality.

Матч завершився несподіваною перемогою українського клубу з рахунком 2:1.

Vitality, вибравши мапу Dust 2, зробили спробу здобути перемогу, але в напруженій боротьбі не змогли закрити матч, поступившись на мапі NAVI (Anubis) з рахунком 11:13. Це була перша виграна мапа для “народжених перемагати” у зустрічах з “бджілками” з серпня 2024 року.

На десайдері Inferno французи зазнали поразки з розгромним рахунком, що підтвердило їхню слабкість у цьому протистоянні.

Ця перемога стала першою для NAVI над Vitality з 2022 року. Фактично, французи не змогли пробитися у півфінал вперше за майже півтора року.

Слід зазначити, що перед турніром Vitality не мали тренувань через насичений графік, надавши своїм гравцям час на відпочинок. Водночас команда неодноразово показувала добрі результати на змаганнях без попередньої підготовки, зокрема виграли минулий турнір, здолавши у фіналі саме NAVI.

IEM Atlanta 2026, Counter-Strike 2

Чвертьфінал, 15-16 травня

Natus Vincere (Україна) – Vitality (Франція) 2:1 (11:13 Dust2, 13:11 Anubis, 13:3 Inferno)

У півфіналі “народжені перемагати” зустрінуться з російською організацією BetBoom, спонсором якої є підсанкційний букмекер, що відкривав свої відділення на окупованих територіях.

Всі новини від: 1news.com.ua

Поділитися:

Наші мобільні додатки:

Показів: 17843
Опубліковано: 16.05.26