Dark mode

A+ | Скинути | A-
Харлан виграла срібло на етапі Кубка світу з фехтування в Алжирі
Українська шаблістка Ольга Харлан виборола срібну медаль на етапі Кубка світу з фехтування в Алжирі.

У боротьбі за золото олімпійська чемпіонка поступилася у фіналі представниці Франції Сарі Бальцер із рахунком 11:15.

На турнірі Харлан стартувала з перемоги над японкою Шигомі Фукушимою (15:7). Після чого обіграла представницю Алжиру Саусен Будіаф (15:12), іспанку Селію Перес Куенку (15:11) та американку Татьяну Назлимов (15:9).

На стадії півфіналу Харлан здолала грецьку шаблістку Деспіну Георгіаду (15:12).

Для України це срібло Харлан є першою медаллю на змаганнях Кубка світу сезону-2023/24. А для самої спортсменки це загалом восьма срібна нагорода на рівні Кубків світу. На цьому рівні українка 13 разів вигравала золото.

Етап в Алжирі відкривав сезон Кубка світу з фехтування на шаблях. До заявки збірної України увійшли 14 спортсменів. 11 листопада в Алжирі визначатимуть призерів чоловічого турніру, а жіночий командний турнір відбудеться 12 листопада. Українки пропускатимуть перше коло і стартують із протистояння проти команди Греції.