Dark mode

A+ | Скинути | A-
Біатлон: гонку переслідування у Рупольдингу виграла італійка, Джима – 15-та
Українка Юлія Джима фінішувала 15-ю у гонці переслідування на п’ятому етапі Кубка світу у німецькому Рупольдингу.

Учасників цієї гонки визначав спринт, в якому Україна була представлена чотирма біатлоністками. Втім відібратися вдалося лише Джимі, яка стартувала 13-ю з відставанням 58 секунд.

Українка чисто відстріляла усі вогневі рубежі, але не змогла поліпшити свій результат після 13-го місця у спринті, завершивши гонку з відставанням в 1 хвилину та 18 секунд.

Переможницею гонки стала італійка Ліза Вітоцці. Друге та третє місце посіли представниці Норвегії: Інгрід Тандреволл та Юні Арнеклейв.

П’ятий етап Кубка світу з біатлону завершиться чоловічою гонкою переслідування, яка стартує у неділю, 14 січня, о 15.45 за київським часом.

У чоловічій гонці переслідування на 12,5 км Україну представлятимуть: Денис Насико (39-й стартовий номер; відставання 1 хв. 39 секунд), Тарас Лесюк (41; +1 хв. 42 сек.), Віталій Мандзин (53; 1 хв. 55 сек.) та Артем Тищенко (59; 2 хв. 02 сек.).