новые новости

» » Переговори Ryanair з керівництвом аеропорту «Бориспіль» тривають — Рябікін

Переговори Ryanair з керівництвом аеропорту «Бориспіль» тривають — Рябікін
Переговори Ryanair з керівництвом аеропорту «Бориспіль» тривають — Рябікін
Глава аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що переговори з авіакомпанією Ryanair не припинялися і в найближчому майбутньому лоукостер почне роботу в Україні, інформує 1News з посиланням на ЕП.

Про це він сказав на прес-конференції в понеділок.

«Що стосується переговорів, то вони призупинили свої програми по Києву і Львову. Це не означало припинення переговорів. Припинення переговорів немає», — сказав він.

«Більш того, створення такого ажіотажу і нагнітання — це така форма продовження переговорів», — заявив глава аеропорту.

Рябікін також закликав усіх ставитися до цього процесу спокійно.

«Ми в процесі і всі переговори йдуть не за столом при особистих зустрічах, а йдуть шляхом листування і уточнення тих чи інших позицій угоди. Це щоденний режим, наша робота і ми знаходимося в процесі обміну кореспонденцією», — зазначив він.

«Я налаштований дуже оптимістично. Ми обов’язково побачимо Ryanair в найближчому майбутньому. Це може бути в цьому році, може в наступному. Але я не хочу фіксувати жодних термінів», — додав глава аеропорту.

На питання про те, чи почалася перевірка аеропорту «Бориспіль» представниками НАБУ, Рябікін відповів: «Мені про це нічого невідомо».

 


 Просмотров: 16
Опубликовано: 17.07.17 
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.