новые новости

» » Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках на Заході

Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках на Заході
Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках на Заході
Українські синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках Львівської та Закарпатської областей протягом 12 — 13 серпня 2017 року. Про це з посиланням на дані Укргідрометцентру повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Уночi з 12 та впродовж 13 серпня, у зв’язку з очікуваними сильними дощами, на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська область) та у басейнах рiчок Уж і Латориця (Закарпатська область) очікуються підйоми рівнів води на 0,2 — 1,0 м у межах русел», — йдеться в повідомленні.

Також, за даними синоптиків, на гірських притоках Дністра та на малих водотоках Закарпатської області можливе формування швидкоплинних локальних дощових паводків із різкими коливаннями рівнів води.

«У мiсцях проходження сильних злив ймовірне формування значного місцевого та силового стоку, можливе утворення селевих потоків», — попередили у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в річках Львівської та Івано-Франківської областей 8 серпня 2017 року очікуються підйоми рівнів води.

Джерело: www.rbc.ua


 Просмотров: 16
Опубликовано: 13.08.17 
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.