новые новости

» » Порошенко назвав зарплату військових на першій лінії в зоні АТО

Порошенко назвав зарплату військових на першій лінії в зоні АТО
Порошенко назвав зарплату військових на першій лінії в зоні АТО
Президент України Петро Порошенко назвав зарплату військових на першій лінії в зоні антитерористичної операції (АТО). Про це повідомляє прес-служба глави України за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони.

“У нас на першій лінії немає нікого, хто би отримував менше 17 тис. гривень, – заявив Порошенко, зазначивши, що на сьогоднішній день на першій лінії український військовослужбовець отримує додаткову доплату 10 тис. гривень.

Президент також заявив про впевненість у тому, що в даний момент в пріоритеті фінансування цільової програми реформування оборонно-промислового комплексу.

“Впевнений в тому, що зараз, коли ми починаємо програму збройно-технічного осучаснення армії, коли ми його виводити на рівень 21-го століття, ми повинні забезпечити цільове фінансування Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу і знайти ресурси”, – резюмував Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву президента, що Україна здатна стримувати армію в п'ять разів більше її власної.

Джерело: www.rbc.ua


 Просмотров: 17
Опубликовано: 14.09.17 
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.