новые новости

» » Сума податкового боргу скорочена на 10 млрд гривень, – ДФС

Сума податкового боргу скорочена на 10 млрд гривень, – ДФС
Сума податкового боргу скорочена на 10 млрд гривень, – ДФС
З початку року сума податкового боргу скоротилася на 10 млрд гривень, з яких 7,7 млрд гривень вже перераховано до держбюджету. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

За даними служби, сума податкового боргу до зведеного бюджету, без урахування новоствореного, скорочена до рівня 59,1 млрд гривень, державного бюджету – до 51 млрд гривень.

Всього загальна сума податкового боргу до зведеного бюджету за станом на 1 вересня 2017 становила 81,6 млрд гривень. З них +12,5 млрд гривень – це борг підприємств, який сформувався протягом 8 місяців 2017 року. Тобто порівняно з 1 січнем 2017, заборгованість підприємств перед бюджетом зросла на 18,1%.

Загальна сума податкового боргу державного бюджету за станом на 1 вересня 2017 становила 69,3 млрд гривень, з яких 10,6 млрд гривень сформовані в поточному році.

Найбільша сума податкового боргу – це борг підприємств, не забезпечений активами для погашення. Такі підприємства заборгували 25,6 млрд гривень, або 31,45% від загальної суми боргу.

Також 15,7 млрд гривень боргу мають підприємства системи ПАТ “Укрнафта”, податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства або стосовно яких прийнято рішення суду про зупинення стягнення, – 10,3 млрд гривень. Таку ж суму – 10,3 млрд гривень заборгували підприємства АР Крим,. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Банківські установи, які перебувають у процедурі ліквідації, мають заборгованість 7,5 млрд гривень.

Найменші суми боргу у підприємств реального сектору економіки – 6,9 млрд гривень і фізичних осіб, стягнення заборгованості з яких здійснюється органами ДВС, – 5,1 млрд гривень.

Нагадаємо, податкові надходження від великого бізнесу з початку року перевищили 176 млрд гривень.

Джерело: www.rbc.ua


 Просмотров: 17
Опубликовано: 23.09.17 
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.