новые новости

» » ГПУ хоче арештувати майно Черновецького

ГПУ хоче арештувати майно Черновецького
ГПУ хоче арештувати майно Черновецького
Генеральна прокуратура України планує звертатися до суду з клопотанням про надання дозволу на спеціальне досудове розслідування щодо колишнього екм-мера Києва Леоніда Черновецького, а також проситиме суд арештувати все його майно, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Про це сьогодні сказав на брифінгу Генеральний прокурор України Юрій Луценко після зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні.

“Ми наклали арешт на вертолітний майданчик. Було пред’явлено підозру тодішньому столичному голові Черновецькому, який поки що переховується за кордоном. Ми витримуємо відповідні процедури і також плануємо піти до заочного засудження”, — зазначив Генпрокурор.

Також, додав він, прокуратура клопотатиме про накладення на всі активи Черновецького.

 

 

 


 Просмотров: 18
Опубликовано: 20.11.17 
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.