новые новости

» » Президент ПАР подав у відставку

Президент ПАР подав у відставку
Президент ПАР подав у відставку
Правляча партія Південно-Африканської Республіки «Африканський національний конгрес» (АНК) дала президенту Джейкобу Зумі 48 годин на те, щоб піти у відставку, інакше він буде знятий з посади і він погодився.

 

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на телеканал «112-Україна».

«На засіданні приблизно дев’ять годин виконавчий комітет партії АНК приймав рішення про подальшу долю президента Зуми, який раніше відмовився піти з посади добровільно», — йдеться в повідомленні.

Лідер АНК Сиріл Рамафоза попрямував до резиденції глави держави, щоб повідомити рішення партії.

Нагадаємо: Джейкоб Зума займав пост президента ПАР з 2009 року. У парламенті вже кілька разів намагалися оголосити імпічмент через підозри Зуми в корупції і шахрайстві.

У серпні парламент безуспішно спробував винести вотум недовіри президенту, а з кінця грудня пропонує йому мирно піти у відставку.

The post Президент ПАР подав у відставку appeared first on 1NEWS.


 Просмотров: 6
Опубликовано: 15.02.18 


{related-news}
 

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.