новые новости

» » Виступ Цукерберга в Європарламенті транслюватимуть наживо

Виступ Цукерберга в Європарламенті транслюватимуть наживо
Виступ Цукерберга в Європарламенті транслюватимуть наживо
Зустріч генерального директора Facebook Марка Цукерберга з депутатами Європарламенту у вівторок транслюватимуть у прямому ефірі, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Про це повідомив президент Європейського парламенту Антоніо Таяні.

“Я особисто обговорив з генеральним директором Facebook паном Цукербергом можливість веб-трансляції зустрічі з ним. Я радий повідомити, що він прийняв це нове прохання. Відмінна новина для громадян ЄС. Я вдячний йому за повагу, висловлену до Європарламенту. Зустріч завтра з 18:15 до 19:30 (за часом Брюсселя, – ред.)”, – заявив Таяні.

Початково передбачалося, що Цукерберг проведе закриту зустріч з лідерами політичних груп Європарламенту та окремими депутатами. Таємничість зустрічі викликала критику з боку депутатів Європарламенту, політиків та громадськості.

Зустріч буде сфокусуватися на нещодавньому скандалі з Facebook, через який дані приблизно 2,7 мільйонів європейців могли бути неправильно використанні стороннім додатком у соціальній мережі.

Таяні неодноразово направляв Цукербергу запрошення з’явитися перед євродепутатами, але той відмовлявс до середини травня.

Соцмережа вирішила замість Цукерберга відправити на слухання віце-президента Facebook Джоела Каплана, але парламентарі “делікатно відмовились”.

Як повідомлялося, співзасновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга збираються допитати у Євросоюзі, вслід за Сенатом США.

 

 

 

 

 

 

 

Сообщение Виступ Цукерберга в Європарламенті транслюватимуть наживо появились сначала на 1NEWS.COM.UA.


Опубликовано: 21.05.18  

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.