новые новости

» » Останки диктатора Франко винесуть із мавзолею

Останки диктатора Франко винесуть із мавзолею
Останки диктатора Франко винесуть із мавзолею
Останки диктатора Франсиско Франко незабаром можуть бути переміщені з фінансованого державою мавзолею відповідно до плану нового соціалістичного уряду Іспанії перетворити меморіал в місце пам’яті про громадянську війну, а не прославляння диктатури, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Цей крок має стати останнім з безлічі гучних заходів, розпочатих новим прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у спробі зміцнити свою владу і заманити лівих виборців перед загальними виборами, які повинні відбутися до середини 2020 року.

Санчес, який прийшов на місце свого консервативного попередника Маріано Рахоя в минулому місяці, контролює менше чверті місць у парламенті.

“Рішення про ексгумацію останків Франко абсолютно ясне”, – сказав Оскар Пуенте, один із лідерів соціалістичної партії, який близький до Санчеса.

За його словами, уряд перетворить мавзолей “Долина полеглих” на “місце визнання і пам’яті всіх іспанців”.

Мавзолей, відкритий самим Франко у 1959 році, розташований у католицькій базиліці на схилі пагорба, де також похований засновник іспанської фашистської партії “Фаланга” Хосе Антоніо Прімо де Рівера. Довгий час “Долина” була місцем паломництва ультраправих груп в Іспанії.

 

 

Сообщение Останки диктатора Франко винесуть із мавзолею появились сначала на 1NEWS.COM.UA.


Опубликовано: 19.06.18  

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.