Dark mode

A+ | Скинути | A-
Роналду після червоної картки замахнувся кулаком на арбітра – його Аль-Наср програв
Зірку збірної Португалії та капітана саудівського Аль-Насра Криштіану Роналду вилучили наприкінці матчу півфіналу Суперкубка Саудівської Аравії проти Аль-Хіляля.

Роналду отримав червону і замахнувся на арбітра

Футболіст отримав пряму червону картку за чотири хвилини до кінця матчу за те, що штовхнув ліктем гравця суперника Алі Аль-Булаіхі та вдарив його у груди, після чого той впав на газон.

¡Cristiano Ronaldo es expulsado! Y CR7 no oculta todo su enfado con el árbitro. #SSCenFOX pic.twitter.com/OCwbillPj5

— FOX Deportes (@FOXDeportes) April 8, 2024

Після інциденту на полі між гравцями команд розпочалася штовханина. На той момент Аль-Наср поступався у рахунку 0:2.

У підсумку арбітр показав Роналду червону картку, але перш ніж покинути поле оператори виловили момент, як Криштіану замахнувся на рефері зустрічі кулаком, коли той розвернувся спиною.

No way Ronaldo wanted to box a referee pic.twitter.com/jfeCbtedJN

— (@Afcbanks__) April 9, 2024

Для португальця це перше вилучення у матчі за понад п’ять років. Востаннє він бачив перед собою червону картку під час виступів за Ювентус у грі проти Валенсії на стадії групового етапу Ліги чемпіонів.

Як минув матч Аль-Хіляль — Аль-Наср

Підопічні Жорже Жезуша, який очолює Аль-Хіляль, відкрили рахунок на 62-й хвилині після того, як Салем Аль-Даусарі відправив м’яча у нижній кут воріт після подачі від серба Сергєя Мілінковича-Савича.

На 72-й хвилині бразилець Малком подвоїв перевагу своєї команди, відправивши м’яча головою у сітку воріт Аль-Насра.

Вже після вилучення Роналду Аль-Наср відквитав один м’яч у компенсований час зусиллями ексфорварда Ліверпуля Садіо Мане. Втім, цього виявилося замало, тому Аль-Наср вилетів із поточного розіграшу турніру.

У четвер, 11 квітня, відбудеться фінал Суперкубка Саудівської Аравії, у якому зійдуться Аль-Хіляль та Аль-Іттіхад, за який грає володар Золотого м’яча Карім Бензема. В іншому півфіналі Аль-Іттіхад здола Аль-Вехду з рахунком 2:1.