Dark mode


A+ | Скинути | A-
"Новинний проект без реклами та з особистою стрічкою новин"

Smi.PP.UA – безкоштовний безкоштовний агрегатор новин України українською мовою з алгоритмом штучного інтелекту. Проект створений для пошуку та аналізу різних джерел (ЗМІ), при цьому на всьому проекті повністю відсутня реклама. Щодня понад 600 000 читачів із різних куточків світу користуються smi.pp.ua. Створення власної стрічки новин, вибір джерел, зручни мобільни додаткі та багато іншого чекає на наших користувачів.

 
Наша презентація:


 
База новин агрегатора smi.pp.ua оновлюється щохвилини, аналізуючи понад 150 ЗМІ та новинних видань України, а інтелектуальний алгоритм, на базі штучного інтелекту, розподіляє новини за рубриками та категоріями.
 
Кожен зареєстрований користувач має можливість створити свою власну стрічку новин, включивши туди лише цікаві новинні проекти.
 
Для зручності користувачів був розроблений унікальний пошук за свіжими новинами та подіями.
 
В агрегаторі новин smi.pp.ua публікації представлені як анонс, для повного доступу до новини необхідно натиснути кнопку "Читати докладніше".
 
Власник популярних та цікавих інтернет видання (ЗМІ), а також тематичних "статейників" може додати свій проект у стрічку нашого агрегатора новин. Докладніше про додавання джерела та умови додавання можна прочитати в розділі ДОДАТИ САЙТ.
 
У разі порушення авторських прав просимо повідомляти на пошту адміністрації [email protected].
 
 
Всі матеріали з'являються в агрегаторі автоматично, без ручної модерації (тільки робот та алгоритм на базі штучного інтелекту відсівають дублі та небажані контексти). Адміністрація не несе відповідальності за зміст публікацій.