новые новости

» » Нацрада виставила на конкурс вільні радіочастоти в дев’яти областях

Нацрада виставила на конкурс вільні радіочастоти в дев’яти областях
Нацрада виставила на конкурс вільні радіочастоти в дев’яти областях
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у зв’язку з наявністю вільних радіоканалів оголосила конкурс для мовлення в 11 населених пунктах України, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацради.

Таке рішення було ухвалено на засіданні 17 травня.

Як зазначив голова Національної ради Юрій Артеменко, було прораховано вільні частоти радіомовлення для 9 областей України.

“Це Вінницька область, Волинська, Донецька, Запорізька, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернівецька”, – уточнив Артеменко.

Також Нацрада затвердила конкурсні умови, згідно з якими до програмної концепції мовникам рекомендовано розміщувати соціально важливі програми. Граничний обсяг мовлення – 24 години на добу.

Заплановані до встановлення передавачі в таких населених пунктах: Гайсин та Ободівка Вінницької обл., Ковель та Підгайці Волинської обл., Краматорськ Донецької обл., м.Запоріжжя, Гребінка Полтавської обл., Тростянець Сумської обл., Великий Бурлук Харківської обл., Городок Хмельницької обл. та м. Чернівці.

Нагадаємо, Нацрада перенесла терміни вимкнення аналогового телерадіомовлення.

 

 

 

Сообщение Нацрада виставила на конкурс вільні радіочастоти в дев’яти областях появились сначала на 1NEWS.COM.UA.


Опубликовано: 17.05.18  

СМИ Украины - новости Украины

Данный раздел новостного агрегатора smi.pp.ua будет держать Вас в курсе последних событий Украины. Новости из украинских СМИ берутся автоматически и добавляются в общую ленту агрегатора. В данный момент к разделу "СМИ Украины" подключено более 25 проверенных источников новостных ресурсов, но лента постоянно дополняется новыми интернет изданиями Украины, которые транслируют новости Украины на своих сайтах. Достаточно посетить наш новостной агрегатор, что бы читать последние новости Украины в режиме онлайн. Думаем, что данный раздел будет полезен нашим пользователям.